DUBRAVA 2

30
II. HRL sjever Subota 10 ožujak @ 7:00 pm

MRK „Čakovec“ – RK „Dubrava 2“ 36:30 (15:15)

Bitna pobjeda Čakovčana u srazu s neugodnim i dobro uigranim gostima iz Dubrave. Iako rezultat sugerira da je Čakovec ostvario laku pobjedu od 6 razlike, utakmica je bila sve osim laka.

Od početka napeta utakmica gdje se igralo gol za gol. Gosti su prvi poveli, a Čakovčani su uspijevali zadržavati priključak te su samo jednom uspjeli povesti u prvom dijelu i to kod rezultata 11:10. Mladići iz Dubrave pokazali su se kao neugodan i veoma dobro uigrani protivnik, pa se na poluvrijeme otišlo rezultatom 15:15. Bilo je dosta promašenih zicera, ali i odličnih obrana gostujućeg vratara.

Na otvaranju drugog dijela uspjeli su domaćini otići na tri razlike kod rezultata 19:16, ali uporni gosti vratili su se u utakmicu i imali izjednačen rezultat (20:20) te su se držali u korak s domaćinom sve do zadnjih petnaestak minuta utakmice kada su domaćini uspjeli povezati nekoliko bitnih golova i otišli na tada za goste nedostižnih sedam razlike, da bi utakmica na kraju završila sa šest golova prednosti za domaćina.

Bila je ovo deveta pobjeda Čakovčana u nizu, a slijedeća utakmica igra se protiv RK Petrinja u gostima te je izuzetno bitno nastaviti s pobjedama obzirom smo nakon raspleta u ovom kolu došli na tri boda zaostatka za vodećima.

Za MRK Čakovec nastupali su: vratari – Marciuš, Horvat i Kovačević i igrači u polju – Škrobar (3), Srnec (1), Petek (2), Tkalčec (3), Horvatić (11), Gradišćaj (4), Sklepić (9), Korent, Radiković (1), Herman (2), Hozjan, Čapalija, Horvat

Trener: Josip Borković