8.kolo I.HRLDB Sjever

U nastavku sezone odirana su dva susreta u Koprivnici protiv RK Koprivnica 1 i 2. U prvoj utakmici odličan ulazak u utakmicu te se na poluvremenu otišlo na odmor vodstvom 11.2. U nastavku ulaze igrači s klupe i utakmica završava našom pobjedom 18:8. Slijedila je utakmica s RK Koprivnica 1 koja je nosila epitet derbija ali koja to nije bila. S obzirom na izostanak 4 igrača iz početne sedmorke teško je bilo za očekivati da možemo do bodova protiv izrazito jake ekipe koja pretendira naslov. Domaćini su dominirali u svim segmentima igre pa je i (pre) visok krajnji rezultat 13:34. Slijedeće kolo smo domaćini ekipama Daruvara i Garešnice.
Nastupili su: Ninić, Varošanec, Šoltić, Mavrek , Novak, Radek , Kostel , Dokleja, Ladić, Vuri D , Želežnjak, Mlinarić, Čapalija, Mikulić, Črešnjovec, Žerjav, Malašić
Trener : Dario Varga