2.kolo I.HRLDB Sjever

U drugom kolu 1.HRLDB Sjever igranom u Garešnici odigrana su dva susreta protiv domaćina RK Garešnica i RK Daruvar. U prvoj utakmici protiv RK Garešnica krenuli smo furiozno, poveli 6:0 te do poluvrijemena povećali prednost 14:6. Drugo  poluvrijeme ušli su igrači s klupe pa se domaćin uz naših nekoliko promašaja približio na zaostatak 18:15. Vraća se prva postava te završava pobjedom 21:15. Odmah nakon prve utakmice odigran je derbi s RK Daruvar ( prošle sezone 3. mjesto u ligi). Utakmica je bila na visokom nivou, puna preokreta, a nisu izostali niti navijači jedne i druge momčadi. Početak utakmice je bio izjednačen 5:5 nakon čega se Daruvar odmaknuo na poluvrijemenu 10:12. drugo poluvrijeme Daruvar povećava prednost 10:14 ali nakon time outa MRK Čakovca preuzimamo kontrolu te sustižemo i prelazimo u vodstvo 20:16. Do kraja utakmice Daruvar je pokušao dostići prednost ali nije našom dobrom igrom u obrani i napadu te zaslužena pobjeda 26:23. Čestitke igračima koji su pokazali karakter te odličnom igrom u obrani i u napadu  drugo poluvrijeme preokrenuli rezultat u našu korist. Zahvala našim vjernim navijačima ali i dječacima iz RK Preloga koji su sportski bodrili naše igrače.

Nastupili su: Ninić , Hozmec , Varošanec , Bel, Mikulić, Šoltić , Malašić , Mavrek , Novak ,Črešnjovec, Radek , Kostel , Dokleja, Topolko, Šafarić, Ladić, Vuri

Trener : Dario Varga, prof.mentor